Informacje

O sklepie

Marka KAT. to przede wszystkim jakość !

Kupując w sklepie KAT.WEAR masz pewność:

-Bezpieczeństwa - wszelkie Twoje dane są przetwarzane w zgodzie z obowiązującym w Polsce prawem, a wszelkie przesyłane do sklepu informacje są zabezpieczone certyfikatem Thawte (jednym z najlepszych na rynku).
-Rzetelności - wszystkie ubrania mierzymy i podajemy rzeczywiste wymiary abyś był pewien, że wybrałeś ten właściwy.
-Komfortu - masz 14 dni do namysłu czy zakupiony produkt w stu procentach odpowiada Twoim oczekiwaniom, masz 14 dni na ewentualny zwrot bądź wymianę.
-Darmowej przesyłki - nic nie płacisz za przesyłkę, a kurier zapuka do Twoich drzwi już na następny dzień roboczy od chwili nadania paczki.

Robimy wszystko aby ten sklep był jak najbardziej przyjazny dla naszych Klientów, aby zakupy w nim były łatwe, szybkie i przyjemne. Nie stosujemy żadnych sztuczek ani kruczków. Staramy się aby zdjęcia produktów jak najwierniej oddawały rzeczywisty ich wygląd. Każdy produkt własnoręcznie, starannie mierzymy oraz kontrolujemy szycie, aby ułatwić wybór odpowiedniego rozmiaru. Bez problemu przyjmujemy zwroty produktów, które z jakichś względów nie przypadły Klientom do gustu. Nie stosujemy ukrytych kosztów ani opłat manipulacyjnych.

Najważniejszym celem dla nas jest Państwa zadowolenie!

Serdecznie zapraszamy.